Oferta pracy: Wibo - Brand Manager

Stabilna firma o silnej pozycji rynkowej w biznesie i dużym potencjale rozwojowym działająca ponad 30 lat w branży kosmetycznej na terenie Polski i zagranicą, poszukuje kandydatów na stanowisko: BRAND MANAGER.

miejsce pracy: Kartuzy

Twój zakres obowiązków

  • Współudział w tworzeniu planu wdrożenia nowych produktów
  • Zarządzanie procesem wdrażania/wycofania produktów do obrotu
  • Koordynowania działań związanych z wdrożeniem produktów na rynek
  • Przygotowywanie planu promocji
  • Sporządzanie planogramów szaf kosmetycznych
  • Sporządzanie kalkulacji
  • Analiza danych sprzedażowych
  • Testowanie produktów

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe
  • Doświadczenie na stanowisku managerskim min. 2 lata
  • Bardzo dobra znajomość excela
  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne oraz pracy zespołowej
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Umiejętność prowadzenia kilku projektów w jednakowym czasie

To oferujemy

  • pracę w stabilnej firmie o silnej pozycji rynkowej, w biznesie o dużym potencjale rozwojowym
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • wysokie standardy pracy
  • możliwość rozwoju osobistego
  • motywujący pakiet wynagrodzeń
  • bony na święta Wielkanocne i Boże Narodzenie
  • kartę Multisport