Oferta pracy: Marion - Key Account Manager

miejsce pracy: Gdynia
kategoria: haircare

Twój zakres obowiązków

  • budowanie pozytywnych relacji z aktualnymi klientami oraz pozyskiwanie nowych
  • utrzymywanie oraz systematyczny wzrost pozycji asortymentowej w kategorii kosmetyki
  • realizacja celów sprzedażowych i marżowych
  • prezentowanie, negocjowanie warunków i ustalanie poziomu sprzedaży produktów Hairmate
  • ścisła współpraca z Działem Marketingu w zakresie przygotowania i realizacji promocji sprzedażowych oraz wdrażania nowych produktów
  • przygotowywanie akcji promocyjnych i zarządzanie budżetami promocyjnymi u klientów
  • analiza asortymentowa oraz przygotowanie i prezentacja raportów, wyciąganie wniosków na spotkaniach z Zarządem oraz proponowanie rozwiązań zmierzających do osiągnięcia celów handlowych

Nasze wymagania

  • posiadasz min. 3-letnie doświadczenie w pracy z sieciami handlowymi z zakresu kosmetyków lub chemii gospodarczej – sieć Rossmann jako warunek konieczny
  • wdrażałeś produkty do sieci handlowych oraz prowadziłeś politykę cenową
  • posiadasz doskonałe umiejętności negocjacyjne i budowania relacji interpersonalnych
  • jesteś na bieżąco z nowościami rynku kosmetycznego i trendami kosmetycznymi
  • jesteś zorientowany na osiąganie wyników i potrafisz pracować pod presją czasu
  • sprawnie obsługujesz pakiet MS Office
  • posługujesz się językiem angielskim na poziomie min. B2

To oferujemy

  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę lub B2B
  • stabilne zatrudnienie w prężnie rozwijającej się firmie
  • pracę w zgranym zespole i bardzo dobrej atmosferze
  • możliwość rozwoju zawodowego poprzez udział w różnorodnych projektach dających okazję do zdobywania nowych umiejętności i poszerzania wiedzy branżowej
  • benefity zdrowotne (m.in.: karta Medicover Sport, prywatną opiekę medyczną)
  • niezbędne narzędzia pracy: samochód, telefon i laptop służbowy
  • system premiowy
  • program poleceń pracowników
  • dodatkowe benefity (wyprawka dla młodych rodziców, paczki świąteczne)