Oferta pracy: Forte Sweden - Junior Key Account Manager / Junior Product Manager w Dziale Marek Prywatnych

Oferta pracy: Forte Sweden - Junior Key Account Manager / Junior Product Manager w Dziale Marek Prywatnych

miejsce pracy: Rogierówko k. Poznania

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa, budowanie relacji i rozwój sprzedaży z powierzonymi Klientami firmy
  • Pozyskiwanie nowych Klientów do współpracy na rynkach krajowych i zagranicznych
  • Tworzenie ofert handlowych oraz negocjowanie warunków współpracy
  • Realizacja celów sprzedażowych
  • Aktywny udział w procesie tworzenia nowych produktów, doborze receptur i opakowań
  • Koordynacja i nadzór nad procesem wdrażania nowych projektów przy ścisłej współpracy z działami R&D, Zakupów, Planowania, Produkcji

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w dziale handlowym lub marketingu w branży FMCG (preferowane branże kosmetyczna, chemii gospodarczej, spożywcza)
  • Wysokie umiejętności komunikacyjne, łatwość w nawiązywaniu nowych kontaktów
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Samodzielność, wielozadaniowość i dobra organizacja czasu pracy
  • Kreatywność, poczucie estetyki, pozytywna energia
  • Obsługa pakietu MS Office, w tym bardzo dobra znajomość Power Point i arkusza kalkulacyjnego Excel
  • Prawo jazdy kat. B.
  • Dobra znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację pisemną i werbalną

Mile widziane

  • Znajomość drugiego języka (niemiecki)
  • Zamiłowanie do świata kosmetyków mile widziane

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Możliwość rozwoju zawodowego w strukturach firmy
  • Możliwość udziału w ciekawych międzynarodowych projektach
  • Udział w branżowych targach zagranicznych
  • Przestrzeń do wdrażania własnych pomysłów
  • Pracę w bardzo przyjaznym i kreatywnym zespole
  • Atrakcyjny pakiet socjalny (karta Multisport, bony okolicznościowe, opieka medyczna)