Oferta pracy: Eveline Cosmetics - Dyrektor Handlowy

Poszukujemy doświadczonego Dyrektora Handlowego, który będzie odpowiedzialny za kompleksowy rozwój rynku krajowego oraz eksportu, w tym współpracę z sieciami handlowymi. Osoba na tym stanowisku będzie również odpowiadać za współpracę z działem marketingu nad opracowywaniem nowych produktów i rozwijaniem strategii handlowej firmy. Szukamy kandydata z doświadczeniem w branży kosmetycznej lub pokrewnych, który wykazuje silne umiejętności przywódcze i doskonale radzi sobie z budowaniem długofalowych relacji handlowych.

miejsce pracy: Lesznowola k. Warszawy

Twój zakres obowiązków

  • Opracowanie i wdrażanie strategii handlowej na rynku krajowym i międzynarodowym, w tym budowanie długoterminowych relacji z kluczowymi partnerami handlowymi oraz rozwój nowych rynków.
  • Zarządzanie zespołem sprzedaży, w tym rozwój, motywowanie i wsparcie pracowników w realizacji ambitnych celów handlowych.
  • Rozwój kanałów dystrybucji na rynku krajowym, współpraca z sieciami handlowymi, hurtowniami i klientami z sektora sprzedaży tradycyjnej.
  • Nadzór nad działalnością eksportową, w tym identyfikacja i analiza nowych rynków, negocjowanie kontraktów i współpraca z międzynarodowymi partnerami.
  • Współpraca z działem marketingu nad opracowywaniem i wdrażaniem nowych produktów oraz strategii promocyjnych.
  • Monitorowanie rynku oraz analiza trendów i działań konkurencji w celu dostosowania strategii handlowej do zmieniających się potrzeb.
  • Prowadzenie negocjacji z kluczowymi klientami i partnerami biznesowymi oraz podejmowanie decyzji strategicznych.
  • Odpowiedzialność za przygotowywanie raportów handlowych i monitorowanie wskaźników KPI.
  • Tworzenie i realizacja budżetu handlowego oraz optymalizacja kosztów.

Nasze wymagania

  • Minimum 5 lat doświadczenia na stanowisku kierowniczym w handlu, preferencyjnie w branży kosmetycznej, chemicznej lub pokrewnych.
  • Udokumentowane sukcesy w zarządzaniu sprzedażą, rozwoju rynku oraz współpracy z sieciami handlowymi.
  • Doskonałe umiejętności negocjacyjne i komunikacyjne, w tym zdolności przywódcze, umiejętność prowadzenia rozmów, samodzielność oraz kreatywne podejście do rozwiązywania problemów.
  • Zdolność analitycznego myślenia i podejmowania decyzji opartych na danych rynkowych.
  • Wykształcenie wyższe, preferencyjnie w obszarze zarządzania, ekonomii, marketingu lub pokrewnym.
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu zaawansowanym, dodatkowy język będzie atutem.
  • Orientacja na wyniki oraz umiejętność zarządzania zespołem.

To oferujemy

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i system premiowy zależny od wyników handlowych.
  • Możliwość rozwoju zawodowego i realizacji własnych pomysłów.
  • Przyjazną atmosferę pracy w zespole profesjonalistów.

APLIKACJA NA PRACUJ.PL

Oferty pracy