Oferta pracy: Menedżer ds. Eksportu - rekrutacja zewnętrzna

miejsce pracy: Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • utrzymywanie i rozwijanie bardzo dobrych relacji z klientami
  • prowadzenie negocjacji handlowych
  • realizacja planów sprzedażowych
  • pozyskiwanie nowych partnerów biznesowych
  • informowanie klientów o dostępnej ofercie handlowej
  • prowadzenie prezentacji produktowych
  • stałe monitorowanie rynku oraz pozyskiwanie informacji o potencjalnych klientach

Wymagania pracodawcy

  • doświadczenie na podobnym stanowisku w branży kosmetycznej lub pokrewnej
  • bardzo dobra znajomość języka obcego w mowie i piśmie
  • predyspozycje handlowe
  • wysokie umiejętności komunikacji interpersonalnej - łatwość nawiązywania kontaktów
  • umiejętność samodzielnego działania - bardzo dobra organizacja pracy,
  • umiejętność wyznaczania celów sobie oraz motywacja i konsekwencja w ich realizacji
  • dyspozycyjność i gotowość do wyjazdów zagranicznych

Mile widziane

  • doświadczenie w branży (suplementy diety)

Pracodawca oferuje

  • długotrwałą współpracę i stabilne warunki zatrudnienia
  • pracę w dużej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • zdobywanie międzynarodowego doświadczenia
  • możliwość rozwoju
  • bardzo dobrą i profesjonalną atmosferę pracy
  • dużą ilość wyzwań, możliwość samorealizacji zawodowej i satysfakcje z pracy

Link do aplikacji

Oferty pracy