Oferta pracy: Super-Pharm - Head of Skin & Beauty and Lux Categories

Super-Pharm jest silną, międzynarodową marką z długimi tradycjami w służbie zdrowia i urody. To unikalny koncept, łączący drogerię, perfumerię i optyka z apteką. W 2024 roku otworzyliśmy drogerie w nowej formule: Skin & Beauty, która koncentruje się na markach selektywnych drogerii i perfumerii oraz oferuje usługi fryzjerskie i dermokonsultacje. Super-Pharm to szereg możliwości zawodowych, profesjonalizm i dobra, przyjazna atmosfera pracy, współpraca oparta na zaufaniu i szansa na rozwój zawodowy.

Miejsce pracy: Warszawa, ul. Domaniewska 48

Twój zakres obowiązków

  • Budowanie oraz realizacja strategii rozwoju asortymentu w kategoriach kosmetyków luksusowych i selektywnych we wszystkich kanałach sprzedaży
  • Zarządzanie podległym zespołem i procesami, realizacja założeń sprzedażowych, działań handlowych i marketingowych dla konceptu SKIN&BEAUTY we wszystkich kanałach sprzedaży
  • Monitorowanie kierunków rozwojowych rynku i konkurencji, identyfikacja trendów, szans rozwoju, możliwości pozyskania nowych dostawców i producentów oraz tworzenie oferty odpowiadającej potrzebom klientów
  • Przygotowywanie i wdrażanie strategii promocyjnej oraz całorocznego planu handlowego dla Skin & Beauty we wszystkich kanałach sprzedaży
  • Opracowywanie oferty online dla konceptu Skin & Beauty na rynkach zagranicznych zgodnie z aktualną strategią firmy
  • Przygotowywanie analiz dotyczących zyskowności dostawców towarowych, akcji marketingowych i działań promocyjnych, sprzedaży produktów, udziału marki w ogólnej sprzedaży

Nasze wymagania

  • Co najmniej 5 lat doświadczenia pracy w branży kosmetycznej i w zarządzaniu kategoriami luksusowymi
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem sprzedażowym
  • Wiedza z zakresu uregulowań prawnych dotyczących sprzedaży kosmetyków
  • Umiejętność budowania strategii zakupowych i promocyjnych oraz kreowania trendów
  • Bardzo wysokie umiejętności negocjacyjne oraz budowania i utrzymywania długoterminowych relacji
  • Doświadczenie w analizowaniu danych i wyciąganiu wniosków
  • Samodzielność w działaniu i nastawienie na realizację celów

To oferujemy

  • Udział w kreowaniu unikatowego wielokanałowego projektu z dużą samodzielnością w działaniu oraz wpływem na biznes
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub kontraktu B2B
  • Atrakcyjny pakiet benefitów zależny od formy zatrudnienia: rabaty pracownicze, opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, karta sportowa, dofinansowanie do posiłków w biurze
  • Pracę w trybie hybrydowym: 3 dni w biurze, 2 dni zdalnie