Oferta pracy: Trichopartner - Export Manager

Trichopartner jest liderem dystrybucji produktów do trychologii w Polsce, specjalizującym się w innowacyjnych rozwiązaniach na wypadanie włosów i schorzenia skóry głowy. Nasza flagowa marka, Molecular Trichology, wyróżnia się produktami o potwierdzonej skuteczności, w tym szamponami, ampułkami i suplementami diety. Naszym strategicznym celem jest ekspansja marki Molecular Trichology na rynki zagraniczne. Poszukujemy doświadczonego Export Managera, który poprowadzi ten kluczowy projekt i przyczyni się do naszego międzynarodowego sukcesu.

miejsce pracy: Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Opracowywanie i wdrażanie strategii eksportowej dla marki Molecular Trichology
  • Identyfikacja nowych rynków i możliwości biznesowych dla produktów trychologicznych
  • Nawiązywanie i utrzymywanie relacji z kluczowymi partnerami zagranicznymi w branży trychologicznej
  • Negocjowanie umów i warunków współpracy
  • Koordynacja procesów logistycznych i dokumentacji eksportowej
  • Analiza rynków zagranicznych i trendów w branży trychologicznej
  • Współpraca z działem R&D w celu dostosowania produktów do wymogów rynków zagranicznych

Nasze wymagania

  • Minimum 3 lata doświadczenia w eksporcie kosmetyków - warunek konieczny
  • Udokumentowane sukcesy w rozwijaniu sprzedaży eksportowej - warunek konieczny
  • Rozległa sieć kontaktów w branży kosmetycznej lub farmaceutycznej
  • Wykształcenie wyższe
  • Doskonałe umiejętności negocjacyjne i komunikacyjne

Mile widziane

  • Doświadczenie w eksporcie suplementów diety
  • Znajomość specyfiki rynku produktów trychologicznych
  • Znajomość dodatkowych języków będzie atutem

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe + system premii uzależniony od wyników
  • Możliwość rozwoju i udział w ekspansji innowacyjnej marki
  • Szkolenia i programy rozwojowe w zakresie trychologii i zarządzania eksportem