Oferta pracy: Baltic Company - Specjalista ds. CRM i Marketing Automation

Oferta pracy: Baltic Company - Specjalista ds. CRM i Marketing Automation

Poszukujemy doświadczonego Specjalisty/Specjalistki ds. CRM i Marketing Automation, który dołączy do naszego zespołu. Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za zarządzanie systemem CRM oraz wdrażanie i optymalizację strategii automatyzacji marketingu, w tym tworzenie i realizację kampanii mailingowych, segmentację klientów oraz budowanie scenariuszy automatyzacji.

miejsce pracy: Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Administracja i rozwój systemu CRM oraz jego integracja z narzędziami do automatyzacji marketingu.
  • Zbieranie, przetwarzanie i analiza danych dotyczących zachowań i preferencji klientów.
  • Tworzenie i zarządzanie kampaniami mailingowymi, w tym personalizacja treści i harmonogramowanie wysyłek.
  • Segmentacja klientów na podstawie dostępnych danych w celu tworzenia ukierunkowanych kampanii marketingowych.
  • Opracowywanie, wdrażanie i optymalizacja scenariuszy automatyzacji, obejmujących ścieżki użytkownika, automatyczne odpowiedzi oraz działania follow-up.
  • Analiza efektywności kampanii marketingowych i automatyzacji, oraz raportowanie wyników i rekomendowanie usprawnień.
  • Współpraca z zespołami marketingu i sprzedaży w celu dostosowania strategii CRM i automatyzacji do potrzeb biznesowych.
  • Monitorowanie trendów i nowych rozwiązań w zakresie CRM i marketing automation oraz ich wdrażanie.

Nasze wymagania

  • Minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku, z naciskiem na CRM i marketing automation.
  • Znajomość narzędzi CRM, takich jak Salesforce, HubSpot, SalesManago lub podobnych.
  • Doświadczenie w tworzeniu i zarządzaniu kampaniami mailingowymi oraz segmentacji klientów.
  • Umiejętność opracowywania i wdrażania scenariuszy automatyzacji marketingowych.
  • Doskonałe umiejętności analizy danych i wyciągania wniosków na podstawie analityki kampanii.
  • Umiejętność pracy w zespole oraz zdolność do samodzielnego rozwiązywania problemów.
  • Wysoka komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu kontaktów.

Mile widziane

  • Znajomość branży kosmetycznej
  • Znajomość środowiska IdoSell
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym.

To oferujemy

  • Pracę w biurze renomowanej firmy o ugruntowanej pozycji na rynku.
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.
  • Możliwość rozwoju zawodowego w zakresie zaawansowanych narzędzi CRM i marketing automation.
  • Przyjazną atmosferę pracy w dynamicznym zespole.
  • Dogodną lokalizację miejsca pracy: Warszawa, Służew
  • Prywatną Opiekę Medyczną i Kartę Multisport.