Oferta pracy: Silcare - Business Development Manager

Poszukujemy pasjonatów otwartych na nowe możliwości, chcących tworzyć i kreować. Szukających rozwiązań, nie problemów.

miejsce pracy: Gorzów Wielkopolski

Twój zakres obowiązków

  • Przeprowadzanie kompleksowej analizy rynku w celu identyfikacji trendów, konkurencji oraz możliwości biznesowych.
  • Opracowywanie i wdrażanie strategii rozwoju biznesu, które zapewnią wzrost organizacji i zwiększą jej konkurencyjność na rynku.
  • Aktywne poszukiwanie i pozyskiwanie nowych klientów oraz partnerów biznesowych, w tym identyfikowanie potencjalnych okazji biznesowych.
  • Przeprowadzanie negocjacji z klientami, partnerami i dostawcami w celu uzyskania korzystnych warunków handlowych i zawarcia opłacalnych umów.
  • Nawiązywanie i utrzymywanie trwałych relacji z klientami, partnerami biznesowymi oraz innymi interesariuszami, co może prowadzić do długoterminowej współpracy i lojalności.
  • Monitorowanie i analizowanie wyników działań biznesowych, ocena skuteczności strategii rozwoju oraz identyfikacja obszarów do poprawy.
  • Przygotowywanie raportów dotyczących postępów w realizacji celów biznesowych oraz prezentowanie ich zarządowi i interesariuszom.
  • Stałe poszukiwanie nowych technologii, trendów rynkowych i innowacyjnych rozwiązań, które mogą przyczynić się do dalszego rozwoju firmy.
  • Efektywna współpraca z innymi działami firmy, w tym zespołem sprzedaży, marketingu, działem operacyjnym i zarządem, w celu realizacji wspólnych celów biznesowych.
  • Promowanie marki i budowanie pozytywnego wizerunku firmy poprzez udział w konferencjach, wystawach, wydarzeniach branżowych i innych aktywnościach promocyjnych

Nasze wymagania

  • Minimum 3 lata doświadczenia na stanowisku BDM, w branży kosmetycznej
  • Zdolność do efektywnego zarządzania sobą, zasobami i priorytetami w ramach projektów rozwoju biznesu
  • Doświadczenie w negocjacjach z sieciami handlowymi
  • Znajomość rynku kosmetyków do stylizacji paznokci
  • Umiejętność strategicznego myślenia oraz orientacja na wyniki
  • Znajomość trendów i innowacji w branży beauty
  • Umiejętność budowania trwałych relacji biznesowych z klientami, partnerami i innymi interesariuszami

To oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia i wynagrodzenia
  • nowoczesne miejsce i narzędzia pracy
  • szkolenia, nastawienie na rozwój zawodowy pracowników
  • karty MultiSport i MultiLife
  • darmowe porady prawne
  • zniżki na zakup produktów firmowych
  • firmową bibliotekę