Specjalista ds. Zakupów - Laboratorium Kosmetyczne Farmona

Laboratorium Kosmetyków Naturalnych Farmona powstało w 1997 roku w Krakowie.

Filozofia Firmy łączy najnowsze zdobycze kosmetologii oraz odżywczą moc naturalnych składników roślinnych. Potwierdzeniem skuteczności podejmowanych działań są liczne nagrody i wyróżnienia, m.in. wielokrotnie przyznawany tytuł Solidna Firma, Gazela Biznesu, Gepardy Biznesu, Firma Dobrze Widziana, Ambasador Polskiej Gospodarki i wiele innych. W 2012 roku Firma otrzymała prestiżowe wyróżnienie - Nagrodę Gospodarczą Prezydenta RP za Ład Korporacyjny i Społeczną Odpowiedzialność Biznesu.

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Specjalista ds. zakupów

ZADANIA:

  • Ustalanie zapotrzebowania na materiały do produkcji na podstawie bieżących planów produkcji, analiza braków;
  • Porównywanie oraz negocjowanie cen i warunków dostaw;
  • Zamawianie materiałów do produkcji;
  • Kontrola stanów magazynowych, zarządzanie zapasami, inwentaryzacja zapasów;
  • Prowadzenie dokumentacji dostawców kwalifikowanych oraz okresowa ocena zgodnie z procedurami ISO&GMP;
  • Zarządzanie procesami reklamacyjnymi;
  • Budowanie i utrzymywanie długofalowych, pozytywnych relacji z dostawcami.

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie ekonomiczne;
  • Minimum 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • Doświadczenie w zakupach materiałów produkcyjnych - doświadczenie w branży kosmetycznej będzie dodatkowym atutem;
  • Dobra znajomość pakietu MS Office;
  • Umiejętności negocjacyjne;
  • Samodzielność oraz dobra organizacja pracy własnej;
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację.

OFERUJEMY:

  • Stabilne zatrudnienie
  • Program Farmona Przyjazna Rodzinie
  • Prywatną opiekę lekarską
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Kartę Multisport
  • Szkolenia i kurs językowy
  • Wyjazdy integracyjne
  • Zniżki w Hotelu, SPA i Restauracji
  • Bezpłatny parking
  • ... i wiele więcej

Zainteresowane osoby mogą aplikować bezpośrednio z platformy Pracuj.pl - pod tym linkiem.