Socopol: Laborant (mikrobiolog)

Międzynarodowa firma sektora „Health and Beauty” Socopol Sp. z o.o., specjalizująca się w produkcji próbek kosmetycznych, mini produktów oraz materiałów promocyjnych, w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje osoby na stanowisko:

Laborant (mikrobiolog)

Obowiązki:

  • Wykonywanie oraz odczytywanie wyników analiz mikrobiologicznych produktów kosmetycznych
  • Wykonywanie oraz odczytywanie analiz mikrobiologicznych środowiska produkcyjnego
  • Pobieranie prób środowiskowych do badań mikrobiologicznych (woda, powietrze, wymazy)
  • Wykonywanie analiz identyfikacji mikroorganizmów (barwienie Grama, testy biochemiczne, testy API)
  • Prowadzenie dokumentacji z wykonywanych analiz
  • Archiwizacja dokumentów i próbek laboratoryjnych
  • Obsługa urządzeń laboratoryjnych (komora laminarna, autoklaw, mikroskop)
  • Umiejętność pracy w warunkach sterylnych (komora laminarna)

 Wymagania:

  • Wykształcenie kierunkowe
  • Doświadczenie w pracy laboratoryjnej min. 1 rok
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego
  • Umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

  • Interesującą pracę i możliwość rozwoju w międzynarodowej organizacji
  • Benefity: opiekę medyczną, kartę multisport, oraz imprezy świąteczne: )
  • Umowę o pracę na zastępstwo ok.1,5 roku z możliwością przedłużenia
  • Wynagrodzenie podstawowe plus premię kwartalną oraz roczną
  • Niezbędne narzędzia pracy