Oferta pracy: MPS International - Technolog

MPS International Sp. z o.o.

Jesteśmy firmą o profilu produkcyjno-usługowym. Nasza historia sięga ponad 25 lat. Rozwijamy się w trzech strategicznych kierunkach: produkcji kosmetyków, opakowań z tworzyw sztucznych oraz środków czystości, od lat z sukcesem zaspokajając wymagania klientów krajowych i zagranicznych.

Technolog

Jeśli:

  • masz wykształcenie wyższe techniczne (chemiczne, kosmetologiczne, farmaceutyczne lub pokrewne)
  • posiadasz co najmniej 3 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku w branży kosmetycznej lub farmaceutycznej
  • jesteś zawsze na bieżąco z najnowszymi trendami i badaniami rynkowymi
  • oraz komunikatywnie posługujesz się językiem angielskim

Dołącz do naszego zespołu i pracuj z pasją!

Twoje zadania będą związane z:

  • opracowywaniem receptur i technologii mas kosmetycznych (kosmetyka biała), medycznych, chemii gospodarczej
  • wdrażaniem nowych oraz optymalizacją już istniejących rozwiązań i procesów technologicznych
  • nadzorem nad przeprowadzanymi testami technologicznymi
  • nadzorem nad nowo uruchamianą produkcją oraz eliminacją przyczyn niezgodności

Z nami:

  • otrzymasz stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku krajowym oraz zagranicznym
  • będziesz miał możliwość uczestniczyć w ciekawych projektach i tworzeniu innowacyjnych produktów na rynek krajowy i zagraniczny
  • zyskasz możliwość rozwoju oraz podnoszenia kwalifikacji
  • będziesz korzystać z atrakcyjnego pakietu benefitów

Rekrutacja odbywa się poprzez platformę Pracuj.pl - więcej informacji pod linkiem