Oferta pracy: Dax Cosmetics/Brand Manager

Jedna z wiodących firm kosmetycznych w Polsce, część japońskiego koncernu Rohto Pharmaceuticals Group, specjalizująca się w produkcji kosmetyków pielęgnacyjnych do twarzy i ciała oraz preparatów do opalania poszukuje osoby na stanowisko:

Brand Manager (Dax Sun, Celia, Cashmere)

Miejsce pracy: Warszawa (okolice), Duchnów (pow. otwocki)

Zadania:

  • Analiza rynku, segmentów, konkurencji i potrzeb konsumenta.
  • Inicjowanie, współudział w tworzeniu i realizacja (koordynacja) procesów wdrożeniowych nowych produktów.
  • Nadzorowanie linii produktowych, kreowanie ich oblicza i rozwoju w kontekście zmieniającego się otoczenia rynkowego, w celu osiągnięcia założonych wyników sprzedaży i zysku.
  • Współpraca z agencjami, wydawnictwami w zakresie działań i materiałów marketingowych.
  • Tworzenie i realizacja planu marketingowego dla podległych linii produktowych.
  • Inicjowanie, wdrażanie i analizowanie efektywności działań promocyjnych, reklamowych oraz wykorzystania materiałów POS.
  • Przygotowanie i przeprowadzanie prezentacji, szkoleń.
  • Planowanie, przygotowywanie i kontrolowanie powierzonego budżetu marketingowego.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe.
  • Doświadczenie min. 1-2 letnie w marketingu produktowym/ brandowym FMCG, preferowane na marce lokalnej.
  • Mile widziana znajomość i doświadczenie w branży kosmetycznej (także kosmetyki kolorowe).
  • Samodzielność i zdolność do szybkiego uczenia się.
  • Zdolności analityczne (analizy sprzedaży np. Nielsen, trendów rynkowych, rentowności produktu/promocji), umiejętność wyciągania wniosków.
  • Wysoko rozwiniętych umiejętności kierowania projektami.
  • Kreatywność, determinacja w dążeniu do celu.
  • Doświadczenie w tworzeniu/współtworzeniu strategii rozwoju i komunikacji powierzonych produktów.
  • Komunikatywność we współpracy z agencjami reklamowymi i podwykonawcami w zakresie działań promocyjnych.
  • Umiejętność przygotowania i przeprowadzenia prezentacji.
  • Dokładność i systematyczność.
  • Zainteresowanie i orientacja w obszarze kosmetyki kolorowej i kosmetyki białej.
  • Znajomość j. angielskiego.
  • Oferujemy:
  • Wynagrodzenie podstawowe oraz premię uzależnioną od wyników.
  • Realne i jasno określone cele.
  • Możliwość zdobywania doświadczeń i rozwoju zawodowego w firmie o rozpoznawalnych markach.
  • Możliwość kreowania wizerunku produktów oraz realny wpływ na asortyment firmy.
  • Bogaty pakiet benefitów pozapłacowych (opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, karta sportowa).