Laboratorium Kosmetyczne AVA - Technolog produktów kosmetycznych - kosmetyka biała

Znany i ceniony producent kosmetyków pielęgnacyjnych. Pierwszy polski producent posiadający certyfikat ECOCERT!

W związku z rozwojem działu zatrudni na stanowisko: Technolog produktów kosmetycznych - kosmetyka biała

Miejsce pracy: Otwock (okolice), Stara Wieś (pow. otwocki)

Opis stanowiska:

  • opracowanie receptur produktów kosmetycznych
  • nadzór nad wdrożeniem do produkcji nowych produktów i technologii
  • opracowanie dokumentacji technicznej zgodnie z GMP
  • wykonanie kalkulacji kosztów nowych wyrobów
  • szeroko rozumiany zakres prac działu technologicznego
  • prowadzenie szkoleń i prezentacji produktowych
  • chęć samodoskonalenia

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe chemiczne, mile widziana chemia kosmetyczna
  • wymagane doświadczenie w branży kosmetyki białej na stanowisku technologa min. 3 lat
  • doświadczenie w prowadzeniu analiz laboratoryjnych
  • umiejętności organizacyjne
  • kreatywność i samodzielność
  • znajomość języka angielskiego
  • pasja w tworzeniu nowych produktów

Oferujemy:

  • możliwość samorealizacji w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • poszerzenie i doskonalenie doświadczenia zawodowego
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • przyjazną atmosferę pracy
  • opieka lekarska

Obecnie siedziba mieści się w Starej Wsi, jednak w przeciągu pół roku biuro zostanie przeniesione do miejscowości Całowanie (woj. mazowieckie)

Więcej informacji i możliwość aplikowania - w portalu Pracuj.pl