Cosmo Group - Beauty Consultant

Chcesz tworzyć piękne rzeczy? Dołącz do zespołu Cosmo Group! Już od 11 lat nasz zespół tworzą ludzie, dla których branża beauty to nie tylko praca, ale i pasja! Koncentrujemy się na produktach przeznaczonych do pielęgnacji paznokci, dłoni, stóp oraz oczu. Nasze kosmetyki trafiają do punktów dystrybucji rozsianych po całej Polsce, ale również za granicą m.in. do Niemiec, Rosji, Czech, Austrii, Anglii, RPA czy Grecji.

Zapraszamy osoby żądne wyzwań!

Aktualnie poszukujemy osoby do pracy na następującym stanowisku: Beauty Consultant

Miejsce pracy: Rzgów

Opis stanowiska:

  • Wsparcie klienta w procesie zakupowym,
  • Doradztwo w zakresie stylizacji paznokci zgodnie z aktualnymi trendami,
  • Dbałość o ekspozycję towaru,
  • Przyjmowanie dostaw i obsługa systemu wewnętrznego.

Wymagania:

  • Zainteresowanie branżą kosmetyczną, trendami i nowinkami,
  • Mile widziane doświadczenie lub wykształcenie kosmetyczne,
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • Znajomość obsługi kasy fiskalnej,
  • Komunikatywność, dyspozycyjność i empatia.

Oferujemy:

  • Pełne przeszkolenie produktowe oraz wdrożenie stanowiskowe,
  • Ścieżkę rozwoju pracownika,
  • Atrakcyjne zniżki na nasze produkty,
  • Kartę sportowo-rekreacyjną MultiSport, pakiet medyczny,
  • Elastyczne godziny pracy dopasowane do indywidualnych potrzeb,
  • Długotrwałą współpracę i inwestowanie w najlepszych pracowników,
  • Możliwość wdrażania własnych pomysłów,
  • Znakomitą atmosferę pracy.

Więcej informacji w linku.