Brand Marketing Manager - Luba

Firma Luba Sp. z o.o. zajmuje się produkcją chusteczek nawilżanych przeznaczonych dla gospodarstwa domowego, pielęgnacji niemowląt, dzieci i osób dorosłych, higieny osobistej oraz pielęgnacji zwierząt.

Tworzymy innowacyjne produkty, dbamy o wysoką jakość i środowisko naturalne. Zależy nam, żeby nasze produkty były przyjazne, łatwe w użyciu i praktyczne w zastosowaniu.

Do naszego Zakładu w Mińsku Mazowieckim poszukujemy osoby na stanowisko:

Brand Marketing Manager

Miejsce pracy: Mińsk Mazowiecki

Zakres zadań:

  • Kompleksowe zarządzanie marką, realizacja strategii marketingowej w sektorze B2C, B2B, oraz kanale e-commerce
  • Doskonała znajomość specyfiki kanału nowoczesnego, tradycyjnego, oraz drogeryjnego
  • Rozwój portfela produktów zgodnie z potrzebami rynku, trendami i strategią marki.
  • Kontrola i zarządzanie rentownością produktów (TKW, P&L)
  • Współpraca z agencjami zewnętrznymi (badawczymi i reklamowymi)
  • Bieżąca analiza konkurencji, identyfikacja potrzeb rynkowych, poszukiwanie nowych rozwiązań i szans rozwoju biznesu
  • Prowadzenie kampanii marketingowych, w tym Social Media, Digital, PR, przygotowywanie materiałów POS

Wymagania:

  • Doświadczenie w samodzielnym zarządzaniu marką oraz prowadzeniu projektów wdrożeniowych (NPD)
  • Doskonała znajomość zagadnień trade marketingu w sektorze FMCG (najchętniej w branży kosmetycznej lub gospodarstwa domowego)
  • Wiedza z zakresu e-commerce, Social Media, Digital Marketing
  • Zdolności analityczne i umiejętność pracy z cyframi (TKW, ROI)
  • Komunikatywność, umiejętność pracy w zespole
  • Kreatywność, nastawienie na jakość oraz realizację celu

Oferujemy:

  • Stabilną pracę w młodej, rozwijającej się firmie
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia
  • Szeroki i ambitny zakres obowiązków
  • W pełni samodzielne stanowisko pracy
  • Wymagający ale jednocześnie przyjazny zespół
  • Udział w szkoleniach w zależności od potrzeb
  • Pakiet zdrowotny i kartę sportową
  • Możliwość zakupu ubezpieczenia grupowego
  • Dodatkowe świadczenia pracownicze