Oferta pracy

Firma Verona Products Professional to dynamicznie rozwijająca się firma z branży kosmetycznej.

Obecnie poszukujemy pracownika na stanowisko: KIEROWNIK SPRZEDAŻY

Miejsce pracy: Andrzejów Duranowski, 96-500 Sochaczew

Zadania:
• Realizacja celów sprzedażowych rynku tradycyjnego
• Budowanie trwałych relacji handlowych z klientami (dystrybutorzy, sklepy)
• Aktywne pozyskiwanie klientów na rynku krajowym (cała Polska)
• Analiza potrzeb i wymagań rynku krajowego
• Negocjowanie warunków umów handlowych
• Budowanie pozytywnego wizerunku firmy w środowisku biznesowym
• Raportowanie wyników aktywności handlowej, analiza sprzedaży i kosztów oraz sporządzanie okresowych statystyk, sporządzanie planów i budżetu oraz analizy ich realizacji osiąganie zaplanowanych celów (zgodnie z wcześniej przyjętym planem budżetowym)
• Koordynowanie działań grupy Przedstawicieli Handlowych

Wymagania:
• Prawo jazdy kat. B i gotowość do podróży służbowych
• Samodzielność, elastyczność i dyspozycyjność
• Kreatywność i zaangażowanie oraz chęci rozwoju osobistego
• Orientacja na wyniki, umiejętność rozwiązywania konfliktów oraz działania pod presją
• Doświadczenie na stanowisku kierowniczym
• Minimum 2-letnie doświadczenie na stanowisku handlowym będzie dodatkowym atutem
• Dobra znajomość pakietu Office
• Umiejętność przekazywania wiedzy handlowej
• Zdolności komunikacyjne oraz znajomość technik negocjacji i sprzedaży

Oferujemy
• Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
• Ciekawą pracę w dynamicznym środowisku
• Możliwość rozwoju w strukturach firmy
• Udział w ciekawych projektach i samodzielne zadania
• Realny wpływ na rozwój firmy

Uprzejmie prosimy osoby zainteresowane o przesłanie w terminie do 14 dni od daty ukazania się ogłoszenia dokumentów aplikacyjnych zawierających CV ze zdjęciem i dopiskiem stanowiska, na adres mailowy: biuro@vpp.pl.

Informacje o rekrutacji znajdą Państwo również pod wskazanym linkiem.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.