Tenex - Product Manager

W związku z dynamicznym rozwojem marki Dermofuture Precision poszukujemy osoby na stanowisko:

Product Manager

Miejsce pracy: Warszawa-Raszyn

Opis stanowiska:

  • budowanie portfolio produktów i linii kosmetycznych
  • kontakt z dostawcami
  • stała analiza konkurencji i trendów rynkowych
  • kontakty z producentami
  • testowanie i koordynacja całego projektu wdrożenia nowego produktu
  • ścisła współpraca z działem handlowym i marketingu

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy z produktem (opracowywanie koncepcji oraz wdrażanie)
  • znajomość branży kosmetycznej i trendów rynkowych będzie dodatkowym atutem
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • znajomość MS Office
  • prawo jazdy kat. B
  • kreatywność oraz samodzielność w podejmowaniu decyzji
  • gotowość do częstych podróży zagranicznych

Oferujemy:

  • pracę w polskiej firmie, która prężnie rozwija się na rynku polskim i zagranicznym
  • system wynagrodzeń adekwatny do osiąganych rezultatów
  • pakiet szkoleń gwarantujący rozwój kompetencji
  • sprzyjającą atmosferę pracy
  • pracę w młodym ambitnym zespole
  • potrzebne narzędzia pracy; samochód, laptop, tablet, telefon

    Więcej informacji
Oferty pracy
baner wewnętrzny