Rekrutacja ukryta - Marketing Manager

Producent, dystrybutor i usługodawca private label z branży kosmetycznej poszukuje osoby na stanowisko: Marketing Manager

Miejsce pracy: Ożarów Mazowiecki

Opis stanowiska:

  • tworzenie strategii marketingowej dla marek i poszczególnych grup produktów na rynku polskim i rynkach eksportowych
  • opracowywanie koncepcji, kreacja i wprowadzanie na rynek nowych produktów w tym private label
  • zarządzanie działaniami BTL w obszarze obecnych marek
  • działania i egzekucja w obszarze trade marketingu
  • rozwój i koordynacja działań marketingowch on-line
  • współpraca z firmami trzecimi przy wprowadzanych działaniach marketingowych
  • zarządzanie budżetem marketingowym
  • śledzenie trendów rynkowych
  • analiza i raportowanie wyników realizowanych planów marketingowych
  • organizacja targów i szkoleń

Oczekiwania:

  • kilkuletnie doświadczenie w planowaniu i wdrażaniu strategii marketingowych (mile widziane doświadczenie w branży kosmetycznej)
  • doświadczenie w zarządzaniu markami, grupami produktów
  • znajomość zróżnicowanych narzędzi komunikacji marketingowej
  • zdolności analityczne, kreatywność, samodzielność i terminowość
  • komunikatywność, pozytywne nastawienie do pracy i zaangażowanie
  • wyższe wykształcenie, preferowane: marketing, psychologia, socjologia
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • doskonała znajomości pakietu MS Office
  • gotowość do wyjazdów służbowych krajowych i zagranicznych

Oferujemy:

  • odpowiedzialne stanowisko
  • możliwość zbudowania zespołu marketingowego
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • narzędzia pracy
  • pracę w dynamicznej firmie
  • aktywne uczestnictwo w życiu firmy i podejmowaniu kluczowych decyzji

Więcej informacji tutaj.

Oferty pracy
baner wewnętrzny

OFERTY PRACY

Sprawdź i aplikuj!

Beauty of Science - menadżer sprzedaży i marketingu - Wrocław Laboratorium Kosmetyczne Dr Irena Eris - Młodszy Specjalista ds. pozyskiwania danych i prognozowania sprzedaży Makear - specjalista ds. marketingu/Wrocław Henkel Polska - Program Rozwojowy w Dziale Marketingu Beauty Care Beauty In - Specjalista ds. marketingu Bielenda Kosmetyki Naturalne - Specjalista ds. Eksportu Młodszy Inżynier Projektu - Beiersdorf Manufacturing Poznań L'Erbolario - Konsultantka ds. Urody i Sprzedaży mutex/ocfipreoqyfb/mutex Health & Beauty Care - Project Manager mutex/ocfipreoqyfb/mutex Laboratorium Kosmetyczne Dr Irena Eris: Młodszy Specjalista ds. Obsługi Klienta – Rynki Międzynarodowe mutex/ocfipreoqyfb/mutex Coty Polska - Młodszy kierownik ds. kluczowych klientów FK Pollena Ewa SA - Specjalista ds. marketingu Agencja pośrednictwa pracy - Product Manager (branża kosmetyczna i/lub farmaceutyczna) Laboratorium Kosmetyczne Floslek - Specjalista ds. marketingu La Rive - Przedstawiciel handlowy ds. rynku tradycyjnego i nowoczesnego MPS Koszalin - Kierownik Działu Kontroli Jakości MPS Koszalin - Specjalista ds. sprzedaży butelek z tworzyw sztucznych Laboratorium Kosmetyczne Dr Irena Eris - Kierownik Produktu Kontigo - Kierownik Sklepu Eveline Cosmetics - Elektromechanik Tenex - Key Account Manager Rekrutacja ukryta - Marketing Manager Torf Corporation - Manager Produktu Komplex-Torus Młodszy Kupiec Verona Products Professional - Kierownik Sprzedaży Orkla - Przedstawiciel Handlowy/Kosmetyczny Tenex Product Manager Clochee sp. z o.o. - Specjalista ds. Sprzedaży MPS International Sp. z o.o. - Technolog MPS International Sp. z o.o. - Koordynator Sekcji Badań i Rozwoju Laboratorium Kosmetyczne Joanna - Product Manager Dax Cosmetics - Product Manager Clarena - Specjalista ds. Regulacji Superpharm - Konsultant/ka ds. urody, Białystok Hebe Kierownik Sklepu Drogeryjnego