Orkla - Przedstawiciel Handlowy/Kosmetyczny - Dermika

Stabilna firma kosmetyczna z wieloletnią tradycją na rynku poszukuje osoby na stanowisko Przedstawiciela Handlowego w kanale kosmetyki profesjonalnej

Przedstawiciel Handlowy/Kosmetyczn
y

Region: kujawsko-pomorskie i pomorskie

Opis stanowiska:

  • obsługa klientów w kanale profesjonalnym (SPA, salony kosmetyczne, hotele)
  • przedstawianie ofert handlowych, negocjowanie oraz finalizowanie zamówień
  • sprzedaż oraz przeprowadzanie prezentacji  kosmetycznych, doradztwo merytoryczne
  • nawiązywanie i utrzymywanie relacji handlowych z Klientami
  • realizacja wyznaczonych celów sprzedażowych
  • opieka posprzedażowa nad grupą Klientów
  • aktywne uczestnictwo w realizacji strategii handlowej firmy
  • raportowanie wyników pracy
  • dbanie o dobry wizerunek firmy

Kogo szukamy:

  • doświadczenie w sprzedaży kosmetyków profesjonalnych w salonach kosmetycznych, SPA i hotelach
  • gotowość do wyjazdów poza obręb województwa, w którym mieszka
  • dobra organizacja pracy własnej
  • wysokie zdolności interpersonalne oraz kultura osobista, kreatywność
  • orientacja na cele, efektywność
  • pasja i pozytywne podejście do wykonywanej pracy
  • orientacja na rozwój własny oraz firmy
  • tworzenie pozytywnego wizerunku firmy
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • wynagrodzenie: zasadnicze + premia za wyniki + premia zadaniowa
  • przyjazną atmosferę pracy w dynamicznym zespole
  • możliwość rozwoju oraz podnoszenia kwalifikacji
  • narzędzia niezbędne do wykonywania pracy oraz pakiet szkoleń

    Więcej informacji