Oferta pracy

Kierownik Działu Kontroli Jakości

Miejsce pracy: Koszalin

Zadania:

  • zarządzanie podległym zespołem Działu Kontroli Jakości
  • zapewnienie najwyższych standardów jakości, bezpieczeństwa produktów i procesów na wszystkich etapach procesu produkcyjnego
  • opracowywanie i nadzorowanie dokumentacji jakościowej
  • inicjowanie i realizacja działań korygujących i zapobiegawczych oraz ocena ich wykonania i skuteczności
  • prowadzenie postępowań reklamacyjnych
  • współpraca z dostawcami, podwykonawcami i odbiorcami
  • ścisła współpraca z pozostałymi działami firmy

Oczekiwania:

  • wykształcenie wyższe techniczne, preferowane kierunki: Technologia Chemiczna, Chemia, Materiałoznawstwo
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej z branży kosmetycznej, chemicznej lub spożywczej będzie dodatkowym atutem
  • znajomość zagadnień zintegrowanego systemy zarządzania opartego o normy ISO 9001, ISO 14001, standardów BRC CP, GMP
  • mile widziany ukończony kurs audytora ISO
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie
  • znajomość programów klasy ERP
  • biegła znajomość MS Office (w szczególności Excel)

Wybranej osobie oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku krajowym oraz zagranicznym
  • uczestnictwo w projektach mających wpływ na rozwój biznesowy firmy
  • interesującą, pełną wyzwań pracę
  • szkolenia oraz możliwość podnoszenia kwalifikacji
  • atrakcyjny pakiet benefitów

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przysyłanie swoich aplikacji wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych na adres: praca@mps.koszalin.pl

Oferty pracy
baner wewnętrzny