Oferta pracy: Bandi Cosmetics - Brand Manager

Bandi Cosmetics Sp. z o.o.

Jesteśmy polską, profesjonalną firmą kosmetyczną założoną ponad 30 lat temu przez pasjonatkę kosmetologii Bogdę Draniak, a prowadzoną dziś przez jej córkę Joannę Draniak-Kicińską.

Mamy w ofercie kilkadziesiąt produktów profesjonalnych, a także pełną gamę kosmetyków detalicznych. Nowoczesną fabrykę pracującą w systemie GMP, własny Dział Badań i Rozwoju, Zespół Szkoleniowy.

Nasze preparaty od momentu pomysłu do finalnego produktu powstają w siedzibie firmy w Czosnowie k/Warszawy. Dzięki temu mamy pełną kontrolę nad ich jakością i bezpieczeństwem. Priorytetem zawsze jest dla nas jakość, bezpieczeństwo i skuteczność.

Szukamy do naszego działu marketingu Ciebie jeśli: tak, jak my masz pasję do tworzenia kosmetyków. Masz głowę pełną pomysłów i chcesz je realizować, masz „lekkie pióro” i doświadczenie w marketingu w firmie kosmetycznej/farmaceutycznej.

Brand Manager

Miejsce pracy: Czosnów (pow. nowodworski)

Zadania:

  • Inicjowanie pomysłów nowych wdrożeń i rozwój już istniejących.

  • Opracowywanie merytoryczne opisów do wdrożeń i prezentacji produktowych

  • Współpraca z Działem Badań i Rozwoju przy wdrożeniach produktowych, testowanie i analizowanie otrzymanych produktów kosmetycznych, wyciąganie wniosków i zgłaszanie propozycji zmian.

  • Współpraca z Product Managerem przy realizacji wdrożeń, nadzór nad merytoryczną poprawnością opisów produktów kosmetycznych na opakowaniach i ulotkach reklamowych.

  • Monitorowanie spójności opisów w komunikacji z klientami,  nadzór nad poprawnością oznakowania opakowań zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (WE) nr 1223/2009 z dnia 30 listopada 2009 r. dotyczącego produktów kosmetycznych oraz Ustawą o Kosmetykach z dnia 30.03.2001 z póź. Zm

  • Monitoring rynku w zakresie nowości, trendów i inspiracji kosmetycznych.

  • Opracowywanie merytoryczne szkoleń, scenariuszy filmów i instruktaży dla kosmetyczek i klientów ostatecznych.

  • Przygotowywanie konferencji i szkoleń ogólnopolskich, a także lekcji e-learningowych. Wystąpienia publiczne w roli eksperta marki BANDI (konferencje, radio, telewizja itp.)

  • Przygotowywanie artykułów, tekstów eksperckich: do prasy, mediów społecznościach i na www

  • Współpraca z mediami, blogosferą, w zakresie PR-u marki BANDI

  • Udzielanie porad kosmetycznych oraz obsługa reklamacji.

Szukamy Ciebie jeśli:

  • Masz wykształcenie wyższe: kosmetyczne, biotechnologiczne lub chemiczne

  • Posiadasz min. 2-letnie doświadczenie w marketingu w firmie kosmetycznej/farmaceutycznej w zakresie kreowania i wdrażania produktów,

  • Umiesz i lubisz pisać teksty

  • Znasz branżę i orientujesz się w trendach kosmetycznych

  • Jesteś dokładna/y i sumienna/y

  • Jesteś samodzielna/y w działaniu i odpowiedzialna/y

  • Umiesz tworzyć i prowadzić inspirujące szkolenia i prezentacje

  • Chcesz podejmować nowe wyzwania i jesteś nastawiona/y na współpracę

  • Umiesz  prowadzić i  koordynować kilka projektów na raz

  • Znasz język angielskiego na poziomie komunikatywnym

Warto z nami pracować:

  • Jesteśmy prężnie rozwijającą się rodzinną firmą

  • Mamy stabilną  pozycję rynkową

  • Z nami możesz realizować własne pomysły

  • Jesteśmy zespołem pełnym pasji i wszyscy jesteśmy „zakręceni” na punkcie kosmetyków J

  • Zatrudniamy na podstawie umowy o pracę

  • Z nami możesz się rozwijać

  • Jesteśmy elastyczni w zakresie czasu i miejsca pracy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV oraz listu motywacyjnego na adres: jolanta.gralewska@bandi.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"

Oferty pracy
baner wewnętrzny

OFERTY PRACY

Sprawdź i aplikuj!

Bandi Cosmetics - Brand Manager Silcare - Safety Assessor Laboratorium Kosmetyczne Dr Irena Eris - Kierownik ds. Kluczowych Klientów Indigo - Specjalista ds. zakupów Ados Cosmetics - Specjalista ds. eksportu Premium Distribution - Koordynator ds. szkoleń Henkel - Digital Manager Perfumesco - Category Manager-Kupiec Super-Pharm Manager Działu Drogeryjnego i Kosmetycznego Oceanic - Kupiec Strategiczny Beliso - Specjalista ds. marketingu Yonelle - Specjalista ds. Kontroli Opakowań MAC Brand Support Laboratorium Kosmetyczne Dr Irena Eris - Specjalista ds. Digital Marketingu Miraculum - Kierownik ds. Kluczowych Klientów Estee Lauder - Marketing Manager Oriflame - Specjalista ds. Zakupów Yope - Eksport Manager Laboratorium Kosmetyczne Joanna  - Kierownik ds. sieci aptecznych PGD Polska - przedstawiciel handlowy ds. Procter&Gamble Eveline Cosmetics - Technolog produkcyjny Technolog - rekrutacja ukryta Torf Corporation - Manager Produktu Miya Cosmetics - Specjalista ds. marketingu Dax Cosmetics - Senior Product Manager Laboratorium Kosmetyków Naturalnych Farmona - Senior Brand Manager Body Boom - Młodszy specjalista ds. marketingu Inglot - Copywriter - Specjalista ds. marketingu internetowego SPECJALISTA DS. REKLAMY I PUBLIC RELATIONS - OCEANIC Beauty of Science - menadżer sprzedaży i marketingu - Wrocław Laboratorium Kosmetyczne Dr Irena Eris - Młodszy Specjalista ds. pozyskiwania danych i prognozowania sprzedaży Makear - specjalista ds. marketingu/Wrocław Henkel Polska - Program Rozwojowy w Dziale Marketingu Beauty Care Beauty In - Specjalista ds. marketingu Bielenda Kosmetyki Naturalne - Specjalista ds. Eksportu Młodszy Inżynier Projektu - Beiersdorf Manufacturing Poznań L'Erbolario - Konsultantka ds. Urody i Sprzedaży mutex/ocfipreoqyfb/mutex Health & Beauty Care - Project Manager mutex/ocfipreoqyfb/mutex Laboratorium Kosmetyczne Dr Irena Eris: Młodszy Specjalista ds. Obsługi Klienta – Rynki Międzynarodowe mutex/ocfipreoqyfb/mutex Coty Polska - Młodszy kierownik ds. kluczowych klientów FK Pollena Ewa SA - Specjalista ds. marketingu Agencja pośrednictwa pracy - Product Manager (branża kosmetyczna i/lub farmaceutyczna) Laboratorium Kosmetyczne Floslek - Specjalista ds. marketingu La Rive - Przedstawiciel handlowy ds. rynku tradycyjnego i nowoczesnego MPS Koszalin - Kierownik Działu Kontroli Jakości MPS Koszalin - Specjalista ds. sprzedaży butelek z tworzyw sztucznych Laboratorium Kosmetyczne Dr Irena Eris - Kierownik Produktu Kontigo - Kierownik Sklepu Eveline Cosmetics - Elektromechanik Tenex - Key Account Manager Rekrutacja ukryta - Marketing Manager Torf Corporation - Manager Produktu Komplex-Torus Młodszy Kupiec Verona Products Professional - Kierownik Sprzedaży Orkla - Przedstawiciel Handlowy/Kosmetyczny Tenex Product Manager Clochee sp. z o.o. - Specjalista ds. Sprzedaży MPS International Sp. z o.o. - Technolog MPS International Sp. z o.o. - Koordynator Sekcji Badań i Rozwoju Laboratorium Kosmetyczne Joanna - Product Manager Dax Cosmetics - Product Manager Clarena - Specjalista ds. Regulacji Superpharm - Konsultant/ka ds. urody, Białystok Hebe Kierownik Sklepu Drogeryjnego