Oferta pracy

Specjalista ds. sprzedaży butelek z tworzyw sztucznych

Miejsce pracy: Koszalin

Zakres obowiązków:

  • budowanie i rozwijanie relacji z obecnymi klientami
  • poszukiwanie i pozyskiwanie nowych klientów
  • przygotowywanie ofert i prowadzenie negocjacji
  • ustalanie warunków współpracy, zawieranie umów i koordynowanie procesu realizacji zamówień
  • analiza i monitorowanie rynku producentów butelek z tworzyw sztucznych

Oczekiwania:

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie
  • biegła znajomość obsługi pakietu Microsoft Office (w szczególności Excel, Word)
  • wykształcenie wyższe, preferowane techniczne
  • doświadczenie w zarządzaniu projektami B2B będzie dodatkowym atutem

Wybranej osobie oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku krajowym oraz zagranicznym
  • uczestnictwo w ciekawych projektach mających wpływ na rozwój biznesowy firmy
  • interesującą, pełną wyzwań pracę na samodzielnym stanowisku
  • liczne szkolenia
  • atrakcyjny pakiet benefitów

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie cv wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych na adres: praca@mps.koszalin.pl.

Oferty pracy
baner wewnętrzny