MPS International Sp. z o.o. - Technolog
MPS International Sp. z o.o. - Technolog

MPS International Sp. z o.o.

Jesteśmy firmą o profilu produkcyjno-usługowym. Nasza historia sięga 25 lat. Rozwijamy się w trzech strategicznych kierunkach: produkcji opakowań z tworzyw sztucznych, kosmetyków oraz środków czystości, od lat z sukcesem zaspokajając wymagania Klientów krajowych i zagranicznych.

Aktualnie poszukujemy osób na stanowisko:

Technolog

Miejsce pracy: Koszalin

Zadania:

  • opracowywanie receptur, parametrów technicznych oraz technologicznych
  • nadzór i prowadzenie prób technologicznych i testów powdrożeniowych
  • emisja dokumentacji technologicznej
  • nadzór technologiczny nad nowo uruchamianą produkcją
  • przeprowadzenie badań podstawowych parametrów określonych w technologii oraz analiza ich wyników
  • poszukiwanie nowych rozwiązań w zakresie nowości i innowacyjności zgodnie z trendami na rynku polskim i zagranicznym

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne (chemiczne, kosmetologiczne, farmaceutyczne lub pokrewne)
  • min. 2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku w branży kosmetycznej lub pokrewnej
  • dobra znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację
  • znajomość obsługi sprzętu laboratoryjnego służącego do pomiarów i analiz kosmetyków, chemii gospodarczej i profesjonalnej
  • zdolności analityczne, dokładność i systematyczność w wykonywaniu powierzonych obowiązków

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku krajowym oraz zagranicznym
  • uczestnictwo w ciekawych projektach mających wpływ na poszerzenie gamy oferowanych produktów dla klientów
  • możliwość rozwoju oraz podnoszenia kwalifikacji
  • atrakcyjny pakiet benefitów

    Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych na adres: praca@mps.koszalin.pl