Laboratorium Kosmetyczne Joanna - Product Manager

Laboratorium Kosmetyczne Joanna to dynamicznie rozwijająca się polska firma, specjalizująca się w produkcji kosmetyków do pielęgnacji włosów i ciała.

Product Manager (umowa na zastępstwo do 09.2018 r.)

Miejsce pracy: Warszawa

Opis Stanowiska:

  • wprowadzanie nowych produktów i utrzymywanie ich na rynku,
  • zarządzanie linią produktów dedykowanych salonom fryzjerskim,
  • uczestnictwo w targach fryzjerskich,
  • obserwowanie i analizowanie trendów rynkowych
  • tworzenie analiz finansowych dla projektów

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe, preferowany kierunek marketing,
  • min. 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku, chętnie w branży kosmetycznej,
  • doświadczenie na rynku kosmetyków fryzjerskich będzie dodatkowym atutem,
  • komunikatywna znajomość jezyka angielskiego,
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • możliwość samodzielnego prowadzenia linii kosmetycznych,
  • praca w przyjaznym i inspirującym środowisku,
  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz potrzebne narzędzia pracy,
  • możliwość zdobycia doświadczenia w polskiej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

Więcej informacji

Oferty pracy
baner wewnętrzny