La Rive - Przedstawiciel handlowy ds. rynku tradycyjnego i nowoczesnego
La Rive - Przedstawiciel handlowy ds. rynku tradycyjnego i nowoczesnego

Jeden z czołowych producentów kosmetyków w Polsce - firma o ustabilizowanej pozycji rynkowej, w związku z dalszym dynamicznym rozwojem zatrudni pracownika na stanowisko:

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY DS. RYNKU TRADYCYJNEGO I NOWOCZESNEGO

Miejsce wykonywania pracy: Łódź i okolice

ZADANIA:

  • aktywna sprzedaż produktów w kanale tradycyjnym,
  • współpraca z dystrybutorami na wyznaczonym terenie działania,
  • pozyskiwanie klientów w kanale tradycyjnym i sieciach lokalnych,
  • realizacja zadań sprzedażowych,
  • współpraca z klientami rynku nowoczesnego,
  • dbanie o maksymalną dystrybucję produktów firmy.

WYMAGANIA I KOMPETENCJE ZAWODOWE:

  • wykształcenie średnie/preferowane wyższe,
  • min. 3-letnie doświadczenie na stanowisku przedstawiciela handlowego,
  • orientacja na wynik,
  • mile widziana znajomość branży kosmetycznej,
  • dobra znajomość pakietu MS Office oraz umiejętność obsługi urządzeń mobilnych,
  • prawo jazdy kat. „B”.

WYMAGANIA OSOBOWOŚCIOWE:

  • wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne i negocjacyjne,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • wysoka kultura osobista,
  • silna osobowość.

OFERUJEMY:

  • zatrudnienie na umowę o pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz premię uzależnioną od uzyskanych wyników sprzedaży,
  • niezbędne narzędzia pracy: samochód służbowy, telefon, ipaq.

    Więcej szczegółów tutaj.
Oferty pracy
baner wewnętrzny