Kontigo - Kierownik Sklepu

Grupa Eurocash

to wiodący na polskim rynku dystrybutor z branży FMCG. W związku z dalszym rozwojem nowej, unikalnej i innowacyjnej na polskim rynku sieci sklepów kosmetycznych poszukujemy kandydatów/ek na powyższe stanowisko.

Miejsce pracy: Warszawa

Kluczowe zadania:

  • Zapewnienie sprawnego funkcjonowania sklepu kosmetycznego zgodnie ze standardami sieci.
  • Zarządzanie zespołem podległych pracowników, szkolenie, wyznaczanie celów.
  • Utrzymanie optymalnego stanu asortymentu oraz dbałość o ekspozycję towaru.
  • Organizowanie inwentaryzacji i nadzór nad jej sprawnym przebiegiem.
  • Dbanie i odpowiedzialność za realizację założonej dynamiki sprzedaży.
  • Regularna analiza wyników sklepu i kluczowych wskaźników oraz podejmowanie działań w zakresie obszarów wymagających poprawy.
  • Koordynacja akcji marketingowych na sklepie.

Idealny kandydat powinien:

  • Posiadać doświadczenie w pracy w handlu w branży beauty min. 2 lata oraz doświadczenie w zarządzaniu zespołem.
  • Posiadać znajomość zagadnień związanych z zarządzaniem sklepem (zarządzanie kategoriami, zapasem, układanie grafików itp.).
  • Posiadać wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne, umożliwiające efektywne reprezentowanie firmy we współpracy z partnerami zewnętrznymi.
  • Być osobą zdecydowaną i konsekwentną w działaniu.
  • Posiadać umiejętność obsługi komputera.
  • Posiadać wykształcenie minimum średnie.

Na tym stanowisku zapewniamy:

  • Pracę w dużej, stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
  • Samodzielność w realizacji zadań.
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
  • Możliwość rozwoju osobistego i zdobywania doświadczeń w prężnie rozwijającej się firmie.
  • Uczestnictwo w ciekawych projektach.
  • Pracę w miłej atmosferze w zespole, który z pasją podchodzi do swoich zadań.
  • Bogaty pakiet socjalny: bony i paczki świąteczne, dofinansowanie do kolonii dla dzieci pracowników, możliwość skorzystania z opieki medycznej i grupowego ubezpieczenia na życie, różnego rodzaju akcje socjalne.

    Więcej informacji - kliknij.
Oferty pracy
baner wewnętrzny