Health & Beauty Care - Project Manager

Health&Beauty Care Sp. z o.o. z nową, bardziej doświadczoną kadrą zarządzającą pilnie poszukuje kandydatów na stanowisko: PROJECT MANAGER (branża kosmetyczna)

Miejsce pracy:
Pruszcz Gdański (okolice), Łęgowo (pow. gdański)

Podstawowy zakres obowiązków:

  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów;
  • Budowa wizerunku firmy;
  • Promowanie produktów i usług z oferty firmy;
  • Planowanie i realizacja projektów;
  • Prowadzenie rozmów handlowych z klientami zagranicznymi i polskimi;
  • Odpowiedzialność za sprzedaż i obsługę klienta;
  • Współtworzenie i realizacja planu marketingowego linii produktów;

Wymagania:

  • Kreatywność;
  • Dobra organizacja pracy;
  • Praktyczna znajomość pakietu MS Office (MS Excel);
  • Obowiązkowa znajomość j. angielskiego na poziomie business English;
  • Znajomość zagadnień marketingu i reklamy;
  • Komunikatywność;
  • Umiejętność analitycznego myślenia;
  • Umiejętność pracy zespołowej  i partnerskiej;
  • Znajomość rynku kosmetycznego będzie dodatkowym atutem;

Oferujemy:

  • Pracę od zaraz
  • Możliwość kreowania wizerunku produktów oraz realny wpływ na asortyment firmy;
  • Stabilne zatrudnienie (umowę o pracę) i wynagrodzenie odpowiadające posiadanym kwalifikacjom

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Wszystkich zainteresowanych prosimy o nadsyłanie aplikacji w JĘZYKU ANGIELSKIM

Więcej informacji - kliknij
Oferty pracy
baner wewnętrzny