Clarena - Specjalista ds. regulacji

Clarena poszukuje do pracy w laboratorium w Wilczycach (pow. wrosławski) Specjalisty ds. Regulacji.

Obowiązki główne

  • Safety assessment – ocena bezpieczeństwa produktów kosmetycznych
  • Notyfikacja produktów kosmetycznych na portalu CPNP
  • Obowiązki z zakresu regulacji prawnych - śledzenie zapisów legislacyjnych oraz konsultacje w zakresie produktów kosmetycznych;
  • Wydawanie pism dotyczących produktów kosmetycznych (deklaracje, oświadczenia, zaświadczenia dot. badań)
  • Tworzenie oraz kontrola PIF (Product Information File) / DOSSIER produktów kosmetycznych
  • Zlecanie badań produktów kosmetycznych (projektowanie zakresu badań, interpretacja, archiwizacja wyników)
  • Kontakt z laboratoriami zewnętrznymi oraz urzędami regulacyjnymi

Obowiązki dodatkowe:

  • Przeprowadzanie badań środowiskowych (projektowanie zakresu badań, koordynowanie procesu pobierania materiału do badań interpretacja, archiwizacja wyników)

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe: chemiczne, farmaceutyczne, mikrobiologiczne, toksykologiczne lub pokrewne
  • Znajomość przepisów prawnych dla przemysłu kosmetycznego oraz chemicznego
  • Odpowiedzialność, samodzielność, sumienność, chęć uczenia się i podnoszenia kwalifikacji
  • Znajomość języka angielskiego pozwalającego na pracę z literaturą branżową
  • Doświadczenie na takim samym lub podobnym stanowisku w przemyśle kosmetycznym

Oferujemy:

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Niezbędne narzędzia do pracy
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Pakiet pozafinansowych świadczeń (opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, karta MultiSport).

    Więcej informacji
Oferty pracy
baner wewnętrzny