Body Boom - Młodszy specjalista ds. marketingu

BodyBoom - dynamicznie rozwijająca się firma, lider na rynku peelingu kawowego oraz jedna z najbardziej innowacyjnych i popularnych marek kosmetycznych w Polsce, poszukuje młodszego specjalisty ds. marketingu.

Młodszy specjalista ds. marketingu
Miejsce pracy: Kraków

Jeżeli jesteś młodą, energiczną, dobrze zorganizowaną i komunikatywną osobą, chcącą zdobyć doświadczenie w marketingu oraz nabyć wiele nowych, dodatkowych umiejętności, nie boisz się podejmować prób rozwiązywania niecodziennych problemów i masz milion pomysłów na minutę, to jest praca właśnie dla Ciebie!

Nie wymagamy, abyś znał się na wszystkim, ale wymagamy abyś umiał odnaleźć się w każdej sytuacji: )

Jeżeli Instagram, Snapchat i Facebook nie ma przed Tobą tajemnic i chcesz:

  • rozwijać swoje umiejętności marketingowo-sprzedażowe,
  • poznać nowoczesne rozwiązania e-commerce,
  • współtworzyć realizację interesujących, międzynarodowych projektów marki BodyBoom,
  • współpracować z najpopularniejszymi influencerami,
  • zdobyć doświadczenie zawodowe w szybko rosnącej firmie z branży kosmetycznej,

    .. to nie czekaj i wyślij nam swoje CV!

Obowiązki:

  • wsparcie w bieżącej pracy działu marketingu
  • realizacja projektów marketingowych, akcji specjalnych
  • tworzenie materiałów promocyjnych i treści reklamowych,
  • samodzielna komunikacja z partnerami oraz współpracującymi agencjami (SEO, SEM, Social Media i PR)
  • analiza danych rynkowych i sprzedażowych,
  • pomoc w koordynacji i rozliczaniu efektów kampanii,
  • tworzenia materiałów promocyjnych i treści reklamowych,
  • pomoc w prowadzeniu działań w kanałach społecznościowych Instagram, Facebook, YouTube.

Od kandydatów oczekujemy:

  • wiedzy na temat trendów panujących w social media (Instagram, Snapchat, Facebook),
  • znajomości najnowszych trendów fashion i beauty,
  • znajomości Dokumentów Google oraz pakietu Microsoft Office,
  • “lekkiego pióra”,
  • samodzielności w prowadzeniu projektów
  • dyspozycyjności 5 dni w tygodniu w pełnym wymiarze godzin,
  • doświadczenia na analogicznym stanowisku.
  • następujących kompetencji:
    • otwartej i rzetelnej komunikacji,
    • dobrej organizacji czasu pracy,
    • kreatywności,
    • myślenia analitycznego.

Oferujemy:

  • pracę i rozwój w młodym i dynamicznym zespole,
  • możliwość zdobycia nowych umiejętności pod okiem doświadczonych praktyków,
  • faktyczny wpływ na realizowane projekty,
  • stałą pracę w oparciu o umowę zlecenie
  • biuro w centrum Krakowa

    Więcej informacji - kliknij
Oferty pracy
baner wewnętrzny

OFERTY PRACY

Sprawdź i aplikuj!

Eveline Cosmetics - Technolog produkcyjny Technolog - rekrutacja ukryta Torf Corporation - Manager Produktu Miya Cosmetics - Specjalista ds. marketingu Dax Cosmetics - Senior Product Manager Laboratorium Kosmetyków Naturalnych Farmona - Senior Brand Manager Body Boom - Młodszy specjalista ds. marketingu Inglot - Copywriter - Specjalista ds. marketingu internetowego SPECJALISTA DS. REKLAMY I PUBLIC RELATIONS - OCEANIC Beauty of Science - menadżer sprzedaży i marketingu - Wrocław Laboratorium Kosmetyczne Dr Irena Eris - Młodszy Specjalista ds. pozyskiwania danych i prognozowania sprzedaży Makear - specjalista ds. marketingu/Wrocław Henkel Polska - Program Rozwojowy w Dziale Marketingu Beauty Care Beauty In - Specjalista ds. marketingu Bielenda Kosmetyki Naturalne - Specjalista ds. Eksportu Młodszy Inżynier Projektu - Beiersdorf Manufacturing Poznań L'Erbolario - Konsultantka ds. Urody i Sprzedaży mutex/ocfipreoqyfb/mutex Health & Beauty Care - Project Manager mutex/ocfipreoqyfb/mutex Laboratorium Kosmetyczne Dr Irena Eris: Młodszy Specjalista ds. Obsługi Klienta – Rynki Międzynarodowe mutex/ocfipreoqyfb/mutex Coty Polska - Młodszy kierownik ds. kluczowych klientów FK Pollena Ewa SA - Specjalista ds. marketingu Agencja pośrednictwa pracy - Product Manager (branża kosmetyczna i/lub farmaceutyczna) Laboratorium Kosmetyczne Floslek - Specjalista ds. marketingu La Rive - Przedstawiciel handlowy ds. rynku tradycyjnego i nowoczesnego MPS Koszalin - Kierownik Działu Kontroli Jakości MPS Koszalin - Specjalista ds. sprzedaży butelek z tworzyw sztucznych Laboratorium Kosmetyczne Dr Irena Eris - Kierownik Produktu Kontigo - Kierownik Sklepu Eveline Cosmetics - Elektromechanik Tenex - Key Account Manager Rekrutacja ukryta - Marketing Manager Torf Corporation - Manager Produktu Komplex-Torus Młodszy Kupiec Verona Products Professional - Kierownik Sprzedaży Orkla - Przedstawiciel Handlowy/Kosmetyczny Tenex Product Manager Clochee sp. z o.o. - Specjalista ds. Sprzedaży MPS International Sp. z o.o. - Technolog MPS International Sp. z o.o. - Koordynator Sekcji Badań i Rozwoju Laboratorium Kosmetyczne Joanna - Product Manager Dax Cosmetics - Product Manager Clarena - Specjalista ds. Regulacji Superpharm - Konsultant/ka ds. urody, Białystok Hebe Kierownik Sklepu Drogeryjnego